Haberler

Başkan Tosun Şıhlı Mahallesi’ne Müjdelerle Gitti

 Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Cuma vesilesiyle gittiği Şıhlı Mahallesi’nde vatandaşlara hizmetlerin müjdesini verdi. Başkan Tosun, Manisa Büyükşehir Belediyesi, MASKİ ve Kula Belediyesi işbirliğinde Mahallede başlayacak olan alt yapı ve üst yapı çalışmaları için ilk çalışmayı başlattı

 Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Cuma günü ziyaretlerinde bu hafta Şıhlı Mahallesi’ndeki vatandaşlarla buluştu. Cuma ziyaretinde Başkan Tosun’a, Manisa Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Faik Şentürk, Manisa Büyükşehir Belediyesi Koordinasyon İşleri Müdür Vekili Adem Zobudoğuş, Manisa Büyükşehir Belediyesi Koordinasyon İşleri Müdür Yardımcısı Cihan Biçer, Şıhlı Mahalle Muhtarı Yusuf İzzettin Akgün ve yüklenici firma eşlik etti. Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun Cuma vesilesiyle gittiği Şıhlı Mahallesi’ne müjdeler verdi. Alt yapı ve üst yapı çalışmalarının başlayacağı mahallede Başkan Tosun, Büyükşehir Meclis Üyesi Faik Şentürk ile birlikte ilk kepçeyi vurarak çalışmaları başlattı.

 

Mahalle Muhtarı Akgün “ Şıhlı Mahallesi Modern Görünüme Kavuşacak”


Şıhlı Mahallesi’nin yıllardır içme suyu, kanalizasyon ulaşım gibi temel hizmetlerden yoksun olduğunu belirten Şıhlı Mahalle Muhtarı Yusuf İzzettin Akgün, “Bugün mahallemizde bşlayan hizmetler için heyecanlı ve mutluyuz. Yapılacak olan altyapı ve üstyapı çalışmaları ile mahallemiz modern bir görünüme kavuşacak. Yaşadığımız yerden zevk alacağız. Çalışmalarından ve desteklerinden dolayı Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e, Kula Belediye Başkanımız Hüseyin Tosun’a ve emeği olan herkese teşekkür ediyorum” dedi.


Başkan Tosun “Şıhlı Mahallesi Daha Yaşanabilir Bir Yer Olacak”

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, şehir merkezinde yapılan hizmetlerin sırasıyla mahallelere de yapıldığını belirterek “Her hafta merkezden uzak mahallelerimizde aynı kıbleye yöneldiğimiz, sevincimizi, kederimizi, varlığımızı, yokluğumuzu paylaştığımız vatandaşlarımızla Cuma’da buluşuyoruz. Bu vesileyle bu hafta Cuma ziyaretlerinde Şıhlı mahallesine geldik. Tarla yollarını açtığımız Şıhlı Mahallesi’nin hayırlısıyla altyapı çalışması da başlayacak altyapısı tamamlanan mahallenin inşallah üstyapısı da tamamlanarak mahalle modern bir görünümüne kavuşacak. Mahallelerimizde yürüttüğümüz çalışmalarla Şıhlı Mahallesi daha yaşanabilir bir yer olacak şimdiden hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

 

12.1.2018