Haberler

BAŞKAN TOSUN, SÜT ÜRETİCİLERİYLE BULUŞTU

 Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, 15. Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı’na katılacak Kula Süt Üreticileri Birliği Üyeleriyle kahvaltıda buluştu.


Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, 15. Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı’na katılacak Kula Süt Üreticileri Birliği üyeleriyle sabah kahvaltısında bir araya geldi. Kula Süt Üreticileri Birliği Başkanı Harun Uysal, yönetim kurulu üyeleriyle kahvaltı programında bululan Başkan Hüseyin Tosun, Kula’nın Manisa ve ilçeleri arasında süt üreticiliğinde lokomotif bir konumda olduğunun altını çizdi. bulundu. Kula’da süt üretiminin çok iyi bir seviyede olduğunu belirten Başkan Tosun, "Tarımsal üretim, günümüzde hükümetimizce gerekli destekleme programlarıyla üreticimize değer veriyor. Bizler de yerel yöneticiler olarak üreticimizin ne kadar kıymetli olduğunun bilincindeyiz. Üreticimize destek vermemiz kırsal mahallelere, kentimize ve bölgemize her zaman katkı sağlayacaktır. Gerek hayvansal gerekse tarımsal üreticilerimizi elimizden geldiği kadar desteklemeye de devam edeceğiz" diye konuştu.

Süt Üreticileri Birliği Başkanı Harun Uysal ve birlik üyeleri kahvaltı programının ardından Başkan Tosun’la hatıra fotoğrafı çektirerek 12 araçla İzmir’de düzenlenen 15. Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı’na hareket etti.

 

8.2.2020