Haberler

BAKAN KASAPOĞLU, KULA'DAKİ SPOR YATIRIMLARINI İNCELEDİ

Manisa Kulalı Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, memleketi Kula’da yapımı süren Spor Kompleksi, gençlik merkezi gibi Bakanlık yatırımlarını inceledi.


Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, memleketi Kula İlçesine gelerek, Kula’da bir dizi temaslarda bulundu. Kasapoğlu, Gençlik ve Spor Bakanlı ile Spor Toto tarafından ilçede yapımı süren projeleri yerinde inceledi. İlk olarak Kula Gençlik Merkezi inşaatında incelemeler yapan Bakan Kasaoğlu, daha sonra hizmete girmek için gün sayan Kula Spor Kompleksi’ni gezdi. Bakanlık tarafından yapımı planlanan Kula Cirit Sahası alanı hakkında bilgi alan Bakan Kasapoğlu Jeopark Sentetik Çim Saha’da gençlerle futbol oynadı.

Kula’da yürütülençalışmalarla ilgili açıklama yapan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, baba ocağı olan Kula’nın her zaman gündemlerinde olan bir ilçe olduğunu belirterek, “İnsanı, doğası ve potansiyeli itibarıyla ata toprağımi baba ocağım olan Kula, her zaman gündemimizde olan bir ilçemiz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde ülkemizin sadece bugününü değil yarınlarını da düşünen ve buna uygun projeler üreten bir yapıda hareket ediyoruz. Kula’da uzun zamandan beri çalışmalarını yaptığımız işleri gençlerimizin hizmetine sunmak için hareket ediyoruz. Kula’nın gerekli olan sportif altyapısını oluşturmak ve gençlerimizin yarınlara çok daha donanımlı şekilde hazırlanmasını sağlamak için gerekli olan hizmetleri Kulalı gençlerimizle buluşturacağız. Kula’nın sportif anlamda geleceği ve gençlerimiz için yatırımlarımız şimdiden hayırlı olsun.” dedi.

17.7.2020