Haberler

MASKİ'DEN KULA BELEDİYESİ'NE ZİYARET

MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun’u makamında ziyaret ederek, ilçenin mevcut ve gelecek yatırımları hakkında istişarelerde bulundu. 
 
Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Burak Aslay, Kula programı kapsamında ilk olarak Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun’u ziyaret etti. Başkan Tosun’un makamında gerçekleşen görüşmede, MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Kaan Erman Aydıner, İçme Suyu Daire Başkanı Fevzi Demir, MASKİ İlçe Şefi Tuğba Ural yer aldı. Görüşmede ilçeye kazandırılan mevcut hizmet ve yatırımların yanı sıra, ilerleyen dönemlerde hayata geçirilmesi planlanan çalışmalar hakkında da istişarelerde bulunuldu. MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, “Kula ilçemizde çalışmalarımız hakkında değerlendirmelerde bulunmak üzere Kula Belediye Başkanımız Hüseyin Tosun’u ziyaret ettik. MASKİ olarak, Manisa’nın 17 İlçesinde olduğu gibi Kula ilçemizde de Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün liderliğinde hemşerilerimize en iyi şekilde hizmet verme adına çalışmaya devam edeceğiz. Destek ve işbirliği noktasında özverili çalışmalarından dolayı Kula Belediye Başkanımız Hüseyin Tosun’a teşekkür ediyoruz” diye konuştu.
 
Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun’da MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay ve beraberindeki heyete ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek çalışmalarında Genel Müdür Aslay’a başarılar diledi.
 
 

16.10.2020