Haberler

Kula Belediyesi Personeline Özel Sağlık İndirimi

 Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, belediye personeline özel indirimler sağlayan Özel Sarıkız Hastanesi yetkilileriyle protokol imzaladı. 

Kula Belediyesi ile Özel Alaşehir Sarıkız Hastanesi arasında yapılan anlaşma gereği belediye personeli ile birinci derecede bakmakta oldukları kişilerin alacak oldukları teşhis, tedavi ve tıbbı bakım hizmetlerini indirimli alacak. Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun ile hastane yetkililerin imzaladığı özel sağlık indirimi protokolüne göre Kula  Belediyesi personelleri kendileri ile eş ve çocukları ile anne ve babaları için Özel Sarıkız Hastanesi’nde muayenelerde yüzde 20, ameliyat hizmetlerinde yüzde 10, tetkik hizmetlerinde yüzde 10 daha az ücret ödeyecekler. 
 
“ÇALIŞANLARIMIZ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ” 
Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, “Dünyanın içerisinde bulunduğu zorlu pandemi sürecinde hiç bir personelimizin veya vatandaşımızın hastaneye ihtiyaç duymasını istemeyiz ama gerekli olursa indirim sağlayacak sağlık anlaşmaları yapmaya özen gösteriyoruz. Özel Sarıkız Hastanesi ile Belediye personellerimize ve birinci derece yakınlarına sağlık hizmetlerinde çeşitli oranlarda indirim sağlayan sözleşme imzaladık” dedi.

27.11.2020