Müdürlüklerimiz » Zabıta Müdürlüğü


 
 
Hüseyin ULU - Zabıta Müdürü
 

1970 yılında Kula'da doğdu. Evli iki çocuk babası olan Hüseyin Ulu Anadolu Üniversitesi Bolvadin Meslek Yüksekokulu Elektrik Bölümü Mezunu. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden mezun oldu. 1997 yılında Kula Belediyesi'ne zabıta memuru olarak başlayan Hüseyin Ulu, 2014 Yılında Zabıta Müdürlüğü’ne atandı. Evli ve iki çocuk babasıdır.
 
Müdür : Hüseyin ULU
Telefon : 0 (236) 816 70 05 - 121
E-mail : zabıta@kula.bel.tr

 Temel Görevler

Zabıta Müdürlüğü, belediyemiz ile ülkemizdeki ve yurt dışındaki uluslararası kuruluşlarla ve yurt dışındaki belediyelerle olan ilişkilerin koordinasyonunu sağlayarak ilgili birimlerimizin faaliyetlere aktif katılımını gerçekleştirmek, ilçemize ve halkına sunulan belediye hizmetlerinin geliştirmesine katkıda bulunmak amacıyla kurulmuştur.

 Projeler

Müdürlüklerimizce üretilen projelerin hayata geçirilmesi konusunda tüm dikkat ve titizliği ile iş ve işlemleri özellikle ihale konularında sürdürmektedir. Bunun dışında, temel gayelerimiz ihalelerde şeffaflığı en yüksek düzeyde tutmak, taşınır işlemlerini en hızlı şekilde aksaklığa mahal verilmeksizin tam ve eksiksiz olarak sürdürmek ve motorlu vasıtalarımız ile gerek vatandaşlarımıza, gerek idaremiz içerisinde gerekse diğer kamu kurum ve kuruluşlarına sağladığımız hizmetin her zaman için daha üst noktalara çıkmasını hedeflemek ve gerçekleştirmektir.